ÇINARCIK BELEDİYE 2 TEŞVİKİYESPOR 2

 

Yalova Süper Amatör Ligi’nde bu hafta sonu oynan maçta, Çınarcık Belediyespor kendi saha ve seyircisi önünde ağırladığı Teşvikiye Spor ile 2- 2 berabere kaldı.

Çınarcık Belediyespor ile Teşvikiyespor arasında oynan maça, Ev sahibi takım maça hızlı başladı. İlk dakikalarda konuk takım ceza sahaı içinde gerçekleştirdiği atakta ileri forvet oyuncuları sonuç alamadılar. Dakka 16’da sol taraftan gerçekleşen atakta ceza sahası içinde gönderilen topa Hüseyin aldığı topu kalecinin yanından ağlara göndererek skoru 1- 0 getiren golü attı. Golün ardından konuk takım berberliği yakalamak için ev sahibi takım sahası içinde yaptığı ataklardan defansının geçemeyerek sonuç alamdılar, konuk takım Dakka 37’de oyuna yeni giren Sergen ceza sahası içinde ikili mücadelede önüne aldığı topu kalecinin sol tarafından ağlara göndererek skoru 1- 1 getiren berberliği sağladı. Ev sahibi yediği golüb ardında ataklarını sıklaştırsa da bir sonuç alamayarak ilk yarı 1- 1 berabere bitti.

Maçın İkinci yarısına hızlı başlayan Çınarcık Belediye beraberliği bozmak ve farkı attırmak için yaptığı ataklarla konuk takım defansını geçit vermedi. Konuk takım maça hakimiyetini koyarak bir çok gol pozisyonlarını çömerce harcadı. Maçta zaman her iki takım arasında olay olsa da centilmence maça devam ettiler. Dakka 78’de Cemil ceza sahası içinde harika bir vuruşla takımının 2’ci gölünü atarak skoru 2- 1 getiren golü attı. Golün ardından ev sahibi takım ataklarını sıklaştırarak berberliği yakalamak için yaptığı ataklardan sonuç alamadılar. Dakka 85’de Cemil gördüğü sarı kartın ardından yaptığı faulun ardından ikici sarı kartın ardından hakem tarafından kırmızı kartla oyun dışı kalarak takımını 10 kişi bıraktı. Maçın uzatma dakikalarında konuk takım ceza sahası dışında yaptığı faul hareketinin ardından Dakka 90+4’de Metin harika bir vuruşla takımına beraberliği getiren golü atatarak büyük sevinç yaşadılar. Maçta başka gol olmayınca her iki takımda 2- 2 berabere kalarak haftayı birer puanla kapattı.

Saha: Çınarcık
Hakemler: Köksal Karahasan * Abdullah Çalar * Işık Çelen *
Çınarcık: İbrahim ** Ufuk ** Selim ** Selçuk *** Hasan ** Hüseyin Özer ** Muhammet **(Ömer *) Kazım **(Sait *) Hüseyin ** Metin *** Tufan ***
Teşvikiye: Fatih ** Temel ** Yusuf *** Tekin ** Serhat *** Mustafa *** Cemil * Fatih ** Selim**(A.Osman *) Erçin **(Eyüp *) İsmet **(Sergen ***)
Gol: Dakka 16 Hüseyin Dakka 90 Metin (Çınarcık)Dakka 37 Sergen Dakka 78 Cemil(Teşvikiye)
Kırmızı Kart: Dakka 85 Cemil (Teşvikiye)

Haber ve Fotoğraf: Harun ÖZTÜRK


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life