ARMUTLU YELKEN PANSİYON

Sanal gezinti
Kategori: ARMUTLU YELKEN PANSİYON
Oda Sayısı:28
Yatak Kapasitesi:101
Rezervasyon:(226) 535 61 43
cinarciklife indirim kodu:
*
E-mail : www.yelkenpansiyon.com
Web Site : yelken-pansiyon@hotmail.com


Rezervasyon : 0 535 567 90 80

Denize bir kaç adımda gidebileceğiniz pansiyonumuz ; temiz , konforlu, düzenli ve cıvıl cıvıl odaları ; içten sıcak ve hayalinizce bir ortam yakalayabileceğiniz sahipleri ve her yaştan insanın unutulmayacak anıları yaşayacağınız nezih keyfiyle hizmetinizdedir.

Sabahları üzüm ve erik Ağacının, rengarenk çiçeklerin süslediği bahçemizin en yeşil avlusunda kahvaltınızı yaparak yeni güne huzurla başlayacaksınız; denizden geldikten sonra veya akşam yemeğinizden sonra Türk kahvesi, özel nargilesi ya da semaver ile tatilinizin daha da güzelleşmesini sağlayabilirsiniz.

Bahçemizde bulunan erik ağacının altındaki hamakta saatlerce uzanıp bu derin sessizlik ve yeşil cennet içerisinde ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Pansiyonumuz tabiki 5 yıldızlı büyük bir otel yani tesis değil . her yerde bulamayacağınız dost sıcaklığını garanti edebiliriz.

Sıcak yaz aylarında havanın serin, ortamın ise aile sıcaklığında olduğu, huzurlu, rahat, güvenilir ve bütçeniz için hesaplı bir tatil hayal etmenize gerek yok, bunların hepsi YELKEN PANSİYONDA gerçek ve sizleri bekliyor.
TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life