AK PARTİ ÇINARCIK BASIN AÇIKLAMASI

 

2001 yılında kurulmuş olan partimiz,3 Kasım 2002 genel seçimlerinde halkımızın desteği ile tek başına iktidara gelmiş ve o tarihten sonra 16 yıl boyunca yine halkımızın teveccühü ile girdiği bütün genel-yerel seçim ve referandumlardan galibiyetle ayrılmıştır.
Fakat 24 Haziran seçimleri girilen bütün seçimlerden daha fazla önem taşıyordu.Türkiye için önemi ;tüm dünyanın gözü bizim üzerimizdeydi.Avrupa ve Amerika Recep Tayyip Erdoğan seçilmesin diye adeta seçmen üzerinde şantaj ve baskı uyguladı. Bütün bu baskı ,seçim süreci boyunca ekonomik olarak da devam etti.Yalova için önemi ise malumunuzdur.Rakip adayın Yalova`lı olması bizi çalışmalarımızda daha gayretli olmaya sevketmiştir.
Bütün bu zorlukların hiçbiri neticeye engel olamadı.Rakibi hem sandığında,hem köyünde,hem ilimizde yendik.Kale olarak nitelendirdikleri Çınarcık Merkezde fark azaldı.İlçe genelinde milletvekilliği oylarında 1188 fark attık.
AK Parti dünyanın en büyük siyasi oluşumudur.Gençlere ve Kadınlara her zaman önem vermiştir.Gençlik Kolları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Büyükgümüş 27 yaşındayken genç,dinamik pırıl pırıl bir genç olarak Yalova Milletvekilimiz olmuştur.Yine Yalova ilk defa bir kadın milletvekili ile temsil edilecektir.Sayın Meliha Akyol `da Yalovamıza hayırlı uğurlu olsun.
Tüm seçim boyunca desteklerini esirgemeyen başta Çınarcık Halkı olmak üzere,İl başkanı ve yönetimine ,tüm SKM yönetimlerine,İlçe yönetimimize ,Kadın Kollarımıza,Gençlik Kollarımıza ,Belde Başkan ve Yönetimlerine,Köy ve Mahalle Başkan ve Yönetimlerine,Belediye Başkanlarına,Belediye ve İl Genel Meclis Üyelerimize,Sandık Kurulu ve Müşahitlerimize ,Cumhur İttifakının diğer üyesi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı ve Yönetimlerine teşekkür ediyoruz.
Şu an itibariyle yerel seçim çalışmalarımız başlamıştır.Hedef tüm belediyelerimizdeAk Parti bayrağını dalgalandırmaktır.Durmak Yok,Yola Devam!
AK Parti Çınarcık Yönetimi

Haber/Fotoğraf: Dolunay Kadir Yörden : 29.06.2018


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life