KORUDA BİRLİK VE BERABERLİK İFTARI

 

Koru Kalkınma ve Dayanışma Platformunun Düzenlediği İftar Programına vatandaş yoğun ilgi gösterdi. Altınova Belediyesi ile birlikte düzenlenen programa çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

İftar programına katılanlar arasında Koruköy AK Parti ilçe teşkilatı,AK Parti Yalova 1. sıra Milletvekili Adayı Ahmet Büyükgümüş, AK Parti Yalova 3. sıra Milletvekili Adayı Dr. Hasan Özçelik,Çınarcık AK Parti İlçe Başkanı Murat Kaya,AK Parti İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Demirel,AK Parti Koru Belde Başkanı Yavuz Kanar ve parti teşkilatı tam kadro katılım gerçekleştirdiler.

İftar öncesinde konuşmasını yapan Koru Kalkınma ve Dayanışma Platformu Başkanı Yavuz Kanar;Mübarek Ramazan ayında birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirmek için düzenledikleri iftar programına katılanlara şükranlarını sunarken,Koru Kalkınma ve Dayanışma Platformu olarak daha bir çok etkinlikte birarada olma temennisinde bulundu.AK Parti Milletvekili Adayı Dr. Hasan Özçelik tek tek masaları gezerek kendini tanıtıp vatandaşlarla sohbet etti.

Okunan ezan ve yapılan dualar eşliğinde iftar yemeği yenilerek program sonlandırıldı.

Haber: Dolunay Kadir Yörden
Fotoğraf: Berkay Erdinç
03.06.2018


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life