AK PARTİ BİRLİK VE BERABERLİK KAHVALTISI

 

Çınarcık AK Parti İlçe teşkilatı başkanı Murat Kaya, Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü `nde AK Parti Birlik ve Beraberlik Kahvaltısı etkinliğini düzenledi.

Etkinliğe katılanlar arasında AK PARTİ Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Çınarcık İlçe Teşkilatı Başkanı Murat Kaya, AK Parti Yalova, Çınarcık, Esenköy, Koru Beldesi ve Teşvikiye teşkilatları, AK Parti Yalova, Çınarcık ve Koru Beldesi Kadın Kolları, AK Parti Çınarcık ve Koru Beldesi Gençlik Kolları vardı.

Sabah saat 10:00 `da başlayan etkinlik yapılan kahvaltı`dan sonra Çınarcık İlçe Teşkilatı Başkanı Murat Kaya ve Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak `ın konuşmaları ile son buldu.

Birlik ve Beraberlik Konuşmasını yapan AK Parti Çınarcık İlçe Teşkilatı Başkanı Murat Kaya, "Birlik olmalıyız, Beraber hareket etmeliyiz" ifadeleri ile AK Parti ilçe teşkilatlarına seslendi. Açıklamalarda bulunmak için söz alan AK Parti İl Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak " 2019 Seçimi için neler yapılması gerektiğini, nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini, hedeflerini, duygu ve düşüncelerini" ilçe teşkilatları ile paylaştı.

07.04.2018 Haber ve Fotoğraf: Berkay Erdinç


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life