SP Çınarcık Belediye Başkan Adayı Hüseyin Günay.

 

Saadet Partisi Çınarcık Belediye Başkan Adayı Hüseyin Günay
 Kimsesizlerin kimi sessiz yığınların adayıyım dedi.


Çınarcık Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Günay “ bu kervanda bizde varız ve halkımızın desteği ile yola çıkararak ilçemizin sorunlarını biliyorurz ve bu sorunları çözmek için SP Çınarcık Belediye Başkanlığına aday olduğumuzu açıklıyoruz “ dedi.


     Çınarcık halkı için siyaset yapan kişi, halkın gönlündeki yerini alacak ve Çınarcık Belediye Başkanı olarak taçlandırılacak dedi. Çınarcık Belediye Başkanlığına aday olarak açıklanması Çınarcık’ta sevinçle karşılandı. Başkan Adayı Hüseyin Günay “Bizler insan odaklı hizmet ekolünden geliyoruz. Şehirler yapabilirsiniz, yollar yapabilirsiniz, kentler yapabilirsiniz, altyapı yapabilirsiniz ama hiçbir hizmet, insanların gönlünü yapmaktan, gönül kazanmaktan daha önemli olamaz. Biz Çınarcık’ı örnek şehir yapamaya geliyoruz. Tepeden inmeci bir şehir plancılığı değil, sizlerin de fert fert içinde olacağı ve kararlarımıza ortak olacağı bir şehir yönetimine talibiz dedi. Hizmetin Milli Görüş Belediyeciliği ve Sadet Partisi ile mümkün olduğu için bu yola çıktığını söyledi.


  Çınarcık Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Günay 1959 Çınarcık Doğumlu, İlköğretimi Çınarcık da, Liseyi Bursa’da okudu. 25 yıllık siyaset geçmişi, Oda ve Dernek Yöneticiliği yapmıştır. Ticaretle uğraşan ve 3 çocuk babasıdır.


Haber ve Fotoğraf: Harun ÖztürkHaber Yorumları

Yorum Yaz

çınarcıklı

Adaylığınız hayırlı uğurlu olsun.ALLAH utandırmasın.Bende bir çınarcıklı olarak sizi koltukta görmekten mutluluk duyarım.Eminim diğer çınarcıklı arkadaşlarımızda bunu düşünüyordur.Çünkü bir 10 sene daha A.Yaşar Birinci ye asla tahammül etmemiz mümkün değil.Kişisel çıkarlar ortamında listeler hazırlanıyor .. görüyoruz ve duyuyoruz ... menfaatleri doğrultusunda köşe kapmaca oynuyorlar..Artık güzelim çınarcığımızı parselleyenlerden rantlardan ve kişisel menfaatlerden bıktık usandık...Biz çınarcıklı olarak hizmet anlayışıyla farklı, dürüstlüğüyle tartışmasız,siyasi kimliğiyle yalansız,çıkarsız,menfaatsiz,kişiye hizmet değil,kişiyi kalkındırmak ve oy uğruna, çıkar uğruna ezilmeyen ,başı dik alnı ak adam gibi bir başkan HALKINI DÜŞÜNEN BİR BAŞKAN İSTİYORUZ.HÜSEYİN GÜNAY'I İSTİYORUZ.  

Cınarcık

Keske chp'den aday gelebilse ancak o sekilde bisiler yapabilir. Bu isler saadet partisiyle olmaz.  

Mehmet A.

TÜM ÇINARCIK OLARAK YANINDAYIZ.DESTEK BİZDEN HİZMET SENDEN BAŞKAN  

ŞAHİN YILMAZ

HAYIRLI OLSUN HÜSEYİN ABİ ALLAH UTANDIRMASIN.BAŞARILAR DİLİYORUM.  

hale

hüseyin bey çok iyi birisi ama ahmet birincinin yanında şansı hiç yok  

sadet saadet

cok değerli bir kişilige sahip HÜSEYİN BEYİ DESTEKLİYORUZ.CINARCIGA MANEVI ANLAMDA COK GUZEL SEYLER KAZANDIRABILİR.  

BİR ESNAF

BENDE HÜSEYİN GÜNAYI DESTEKLEMEKTEN GURUR DUYUYORUM..BİLİYORUM Kİ HİZMET EDECEK VE RANTA SON VERECEKTİR..ADİL DAVRANIP HAK YEMEYECEKTİR..ÇINARCIK BAMBAŞKA BİR KİMLİĞE BÜRÜNECEK HÜSEYİN BAŞKANLA..CHP YADA AKP VERCEĞİZDE NE OLACAK ?? YİNE HERYERİ KENDİ ADAMLARI PARSELLEYECEK..SONRADA KONUŞUP DURUCAZ..ŞU ÇAYBAHÇESİNİ ALİ ALDI ŞU OTOPARKI VELİ ALDI..ARKADAŞLAR AKILLI OLALIM VE TEREDDÜTSÜZ HÜSEYİN GÜNAYA ATALIM..HERKEZİ GÖREVE DAVET EDİYORUM..ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUP OYUMUZU KULLANALIM..  

kemal k.

İNŞALLAH KAZANACAKSIN HÜSEYİN KARDEŞ.ÇINARCIK ÖZÜNE DÖNSÜN ARTIK.BU DA SENİNLE OLACAK  

merve

çok sevindim bende hüseyin abiye atıcam oyumu,düzene girer çınardık hiç olmazsa hak yemez yedirmez.Oyum sana  

lider

zamanında birinciye son seçimde akp ye verdim. ikisinde de bizi yanılttılar sıra şimdi dürüst aday hüseyin günayda şimdide onu denicem.başarılar  


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life