Muharrem İnce`de Mal Varlığını Açıkladı...

 

Belediye Eski Başkanı Yakup Koçal’ın ardından Yalova Milletvekili Muharrem İnce’de mal varlığını açıklayanlar arasına girdi.
Mal varlığını açıklayan Yalova Milletvekili Muharrem İnce,”Yakup KOÇAL’ın malvarlığını açıklamasına çok sevindim. Bu Her siyasetçinin yapması gereken bir davranıştır. Ancak, Yalova’da malvarlığı açıklama geleneğini başlatan Sayın Yakup Koçal değil, benim. Milletvekili seçildiğimden bu yana her yıl Kasım-Aralık döneminde malvarlığımı açıkladığımı Yalova Basını ve Kamuoyu bilmektedir. Sayın Şükrü Önder’de benim açıklamalarımdan sonra malvarlığını kamuoyu ile paylaşmıştır. Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi açısından, Yalova’da tarafımdan başlatılan bu uygulamayı Sayın Yakup Koçal’ın benimsemesini takdirle karşılıyor ve tüm siyasetçilerden aynı tavrı bekliyorum.


İŞTE MALVARLIĞIM…
1- İstanbul Caddesi’nde Daire (128 metrekare)
2- Elmalık Köyünde 2250 metrekare arazi içinde tamamlanmamış ev
3- Elmalık yolunda hisseli arazi (Şahsımın payı 860 metrekare)
4- Elmalık Yolunda 668 metrekare arsa
5- 2008 Model Ford Mondeo Binek Otomobil
6- 1999 Model Ford Focus Binek ototmobil
7- Yalova’da bir özel öğretim kurumunda hisse
8- Ruhsatlı Beratta marka tabanca

6 yıldır milletvekiliyim. Bu dönem içerisinde Elmalık Yolunda edinilmiş 668 metrekarelik arsa babadan kalmadır. Herhangi bir ücret ödemeden edindim. 1999 model Ford Focus araç ruhsatı üzerimde görülmesine rağmen satılmıştır. 2008 Model Ford Mondeo araç ise, Vakıfbank’tan alınmış taşıt kredisi ile edinilmiştir. Kredi ödemeleri devam etmektedir, kalan kredi borcu 10 Bin YTL civarındadır. Diğer sahibi olduğum mallar milletvekili olmadan önce edinilmiştir” dedi.Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life