KAKTÜS SEMEN’LE DOLUP TAŞIYOR...

 

Çınarcık’ın canlı müzikte vazgeçilmez eğlence mekanı, KAKTÜS AİLE GAZİNOSU sanat müziğinin sevilen sanatçısı SEMEN’le dolup taşıyor.
SEMEN 4 yıldır Kaktüs’te sahne alıyor. Haftanın yedi günü Kaktüs’te sahne alan SEMEN, misafirlerine sanat müziği ziyafeti çekiyor.

1974 Bakırköy doğumlu olan SEMEN’in babaannesi Nezihe Yıldırır’da eski bir radyo sanatçısıdır. Müzik ile aile içersinde, küçük yaşlarda tanışan SEMEN, 1990’lı yıllarda Ateş Böceği Ercan’la tanışması sonrasında, birçok ünlü sanatçının alt kadrosunda veya vokalinde de yer aldığını ifade etti.

Ateş Böceği Ercan’ın “Sanatın ve ruhun okulu olmaz” sözünü sürekli içinde yaşattığını ifade eden SEMEN, şarkıları ayak tırnağından saçının teline kadar yaşadığını anlatarak;”Şarkı söylemek benim için insanlar ile müzikli sohbet etmek gibi bir şey” diyor. Bunun ötesinde müzik camiasını lezzetli yemeklerin yapıldığı geniş bir mutfağa benzeten SEMEN,”ben bu tadı beni dinlemek için gelen tüm misafirlerime küçük parçalar halinde tattırmak istiyorum” diyor.SEMEN ve KAKTÜS`ü izlemek için... tıklayınız.


Haber Yorumları

Yorum Yaz

Pınar Deviren

Geçen yaz çınarcıktaydım kaktüse tesadüfen girdik eşimle ve kuzenlerimle çay bahçesi sandık ama içeri mükemmel bi ses ortam bi gazinoyu andırıyo semen hn muhteşem o gece hafızamızdan silinmio bu yaz yine gidip kulaklarımızın pasını silicez  

Burcu Arslan

geçen hafta evlilik yıldönümümüzde eşimle gittik. Semen hanım müthişti anlata anlata bitiremiyorum. Biraz Sibel Can, biraz Sezen Aksu, biraz Zerrin Özer.. Süper sese sahip eğlenceli kişilik.. 2 hafta sonra tekrar gitmeyi düşünüyoruz... Herkese tavsiye ederim.  

özlem

ya bende dinlemiştim semen hn tekrar gitmek istiyoruz ama sezonu ne zaman başlatıyorlar mayısta gitmek istiyorum...  


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life