Çiçek Yuvası Minikleri, mezuniyet keyfi yaşadı.

 

Çınarcık Çiçek Yuvası Anaokulu öğrencileri için mezuniyet gecesi düzenlendi. Yalova Sporum Tesislerinde düzenlenen geceye, Çiçek Yuvası Anaokulu Müdür Tayyar Memiş, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. 6 Yaş gurubu öğrencilerin mezun olduğu gecede minikler doyasıya eğlendi.
Çınarcık Çiçek Yuvası Anaokulu’nun Yalova Sporum Tesislerinde düzenlediği geceye, Çınarcık Milli Eğitim İlçe Müdürü Necmettin Öner, Okul Müdürü Tayyar Memiş, Çiçek Yuvası Eski Anaokulu Müdürü Ayşe Demir, Veliler, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.
Yalova Sporum Tesislerinde yapılan mezuniyet gecesinde Orkide 6 yaş gurubu sınıf öğretmeni Serhat Halil Çelik öğrencilerini tek tek kutlayarak diplomalarını verirken hüzünlü anlar yaşadı. Gecede mezun olan öğrenciler çeşitli şarkılar söylediler. Çiçek Yuvası Anaokulu Müdürü Tayyar Memiş yaptığı konuşmada,” Eğitimin sağlam temeller üzerine kurulmasında, okul öncesi dönem çok önemlidir. Bir toplumun hayat tarzı, o toplumun tohumları sayılan çocukları yetiştirmekle belirlenebilir. Biz çocuklarımızın hayat kalitesini artıracak düzeyde eğitim vermekteyiz “ dedi.


Mezuniyet gecesinde havai fişek ve doyumsuz müzik eşliğinde, katılımcılar gecenin keyfini yaşadılar.


Haber ve Fotoğraf: Harun ÖZTÜRK

Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life