ORTABURUNSPOR GABİYETİ YEMEKTE KUTLADI

 

Ortaburunspor, Çalıcagençliksporu 3- 1 skorla aldıkları karşılaşması sonrasın da Basrioğlu Restorant moral yemeği için mola verdiler.

Yalova Amatör B grubun da 1Amatör Lige yükselme mücadelesini başarıyla sürdüren Ortaburun Futbol takımı hafta sonun da Calıcagençliksporu deplasmanından aldığı galibiyet sonrasında Basrioğlu Restorantta mola verdiler. Rakibini 3-1 skor ile mağlup eden Ortaburunspor, yemekte bir araya gelerek moral buldu.

Ortaburunspor Kulüp Başkanı Zekeriya Tanrıkulu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Takım Antrenörleri Özgür Yıldız, sporcular yemek molasında oldukça neşeliydier. 1 Amarör lige yükselme hesapları yapan genç futbolcular, Çalıcagençlik’ten aldıkları üç puan ile hedefe bir adım daha yaklaştıklarını belirten Kulüp Başkanı Zekeriya Tanrıkulu, her maça galibiyet için çıktıklarını ve centilmece, dostça mücadele ederek iyi bir futbol ortaya koymak hedefleri olduğunu söyledi. Futbolcularımıza maç sonrası Yönetim Kurulu üyelerimizle verdiğimiz yemekte bir araya geldiklerini ifade etti. Tanrıkulu başta, Ortaburun Köyü Muhtarı Salih Erdinç ve Köy halkına yürekten destek verdikleri için teşekkür etti.

Haber ve Fotoğraf: Harun ÖZTÜRK


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life